Dow Jones

-W przypadku spadku cen, wsparcie pojawia się w pobliżu 19 700 i 19 250

DJIA znajduje znak 20 000 po raz pierwszy w historii. Od Donald Trump został wybrany na prezydenta, DJIA ma powiększony wyższe prawie 9%. Handlowcy są optymistycznie, że firmy będą widzieć zwolnienia z regulacji i podatków, które zwraca pieniądze do ich dolnej linii.

Byliśmy uparty rynku od końca czerwca i zostały przewidywanie ostatnich działań cenowych bok był jedynie krótkoterminowej korekty. Wzorce nadal sugerują, że wyższy ruch prawdopodobieństwa jest w kierunku wyższych poziomów dla DJIA.

Istnieje kilka relacji fali w pobliżu 20 000, które były tłumione ceny za ostatni miesiąc. Jeden z tych poziomów znajduje się w pobliżu 20 059 tak udany przerwa wyższy otwiera drzwi na wizytę do 20 600.

Jeśli ceny DIP, ten obszar przeciążenia w pobliżu 19 700 jest wyższy obszar wsparcia prawdopodobieństwa. Następny poziom wsparcia jest w pobliżu 19 250. Poniżej 19 250 rozpocznie się Ocena innych wzorców, które mogą być w grze. Wyższy wzorzec prawdopodobieństwa, jak widzimy teraz jest to, że obecna liczba Elliott Wave jest niekompletna do góry nogami.

Dołącz do Jeremy za swoje webinaria otwarcia Bell w celu omówienia wzorców dla DJIA. Zarejestruj się i dołącz tutaj.

Jest to perspektywy krótszego okresu dla DJIA, na rynku akcji kwartalne prognozy chwycić kopię tutaj.

Dow Jones Industrial wykres dzienny