Dow Jones

-Wzór pozostaje uparty, podczas gdy ceny są powyżej 17 000

Dow Jones Industrial Average (DJIA) objął prezydencję Trumpa, rajdy na nowe, wszechczasów highs. Co zaczęło się jako niepewność, odbił się optymizmem, ponieważ nie ma już wątpliwości, kto jest kolejnym prezydentem.

Czy ten ruch do wszystkich czasów wzloty początek nowego trendu byka?

Jest to możliwe. Noc DIP, które miały miejsce w środę rano było płytkie, jak to odbyło się powyżej naszego 17 000 cel. Jednak Wyprzedaż był wystarczająco głęboki, aby zakwalifikować się jako kompletne otwarcie drzwi do nowego biegu byka.

Dwa konkurencyjne fale Elliott Wave jesteśmy zabawne są wymienione poniżej. Najważniejsze jest to, że jesteśmy nieco fawodując pierwszy i bardziej zwyżkowy pogląd, ponieważ niedawno ruch DJIA był silny. W wyidealizowanym wzorze nachylenie ruchu wyższego dla mieszkania jest zbyt strome i w związku z tym jest uważane za nieco niższe w prawdopodobieństwie.

Jak widać z obu wzorów, sugerują, że uparty przenieść wyższy, który już się rozpoczął, lub jest prawdopodobne, aby rozpocząć po innym DIP niższe.

Reszta tego artykułu będzie natury technicznej. Jeśli chcesz przeczytać nasze perspektywy Q4 dla akcji, chwycić kopię tutaj.

Lub, jeśli chcesz przyłączyć się do Jeremy w jego poniedziałek 9; 30A ET US otwarcie webinariów Bell w celu omówienia tego rynku, zarejestruj się i dołącz tutaj.

Fala 3 – blisko term uparty

Podstawową interpretacją wzoru technicznego jest to, że jesteśmy pośród fali 3 wyższej. Ten wzór fali sugeruje znacznie wyższe ceny, które prawdopodobnie złamać 20 000 w najbliższych tygodniach. Od fali 1 był Zig Zag, który pociąga za sobą fali 3 musiałby wyrzeźbić jak Zig Zag, jak również.

Dow Jones Industrial Average rajdy do nowych wznieśli: będzie kontynuować?

Wave 2 Flat – blisko term niedźwiedzi

Jedną z możliwych alternatyw jest wzorzec w fali “B” korekty płaskiej. Sugeruje to ceny ostatecznie sprzedać z powrotem w kierunku 17 500 i ewentualnie niższe. Tak długo, jak ceny są poniżej 19 120, musimy zachować nasze umysły otwarte na to jest możliwość.

Jak wspomniano powyżej, widzimy to jako nieco niższe prawdopodobieństwo, ponieważ ruch na początku listopada 9 był dość stromy, który jest nietypowy dla fali “B”.

Dow Jones Industrial Average rajdy do nowych wznieśli: będzie kontynuować?

Dolna linia, tak długo, jak ceny są powyżej 17 000 średnio-i długoterminowej tendencji uparty pozostaje w mocy. Następnie staje się pytanie, czy fala 2 zakończyła się w tym tygodniu lub po jednym więcej DIP niższe.