Dow Jones

Dow Jones Industrial Average (DJIA) cieszył się miły cztery dni Rajd odzyskiwanie większości strat z ostatniej środy 17 maja. DJIA gra zgodnie z wzorem wcześniej zidentyfikowane i wydaje się być szlifowanie na boki w trójkącie.

Jesteśmy przewidywania “‘d” nogi trójkąta do końca wkrótce z małym skręcie niższe się odbyć z pobliskich poziomach. Ten ostatni DIP niższe będzie oznaczony “e” fala, ostateczna noga trójkąta. W związku z tym, jesteśmy przewidywanie wzór trójkąta do końca powyżej 20 491. Stamtąd, wybuch wyższy do nowych wznowach może rozpocząć.

W związku z tym, czekając na “e” nogi do formy i przewidywanie końca fali “e” jest preferowaną metodą handlową. Wyższy model prawdopodobieństwa sugeruje, że kwiecień niskie 20 371 prawdopodobnie posiada i staje się kluczowym poziomem dla natychmiastowego zwyżkowy widok.

Choć nie przewidywano, przejście do nowych niskich poniżej 20 371 by zmusić nas do ponownej oceny wzorca fali. Natychmiastowe przerwy powyżej 21 170 otwiera drzwi do opcji. Na przerwie wyżej, będziemy identyfikować poziomy, aby mieć oko na.

Naucz się handlować z Elliott Wave, Rozpocznij z początkującym i zaawansowanym przewodnikiem Elliott Wave.

IG Client sentyment przesunięto z powrotem w kierunku niedźwiedzi w ciągu ostatniego tygodnia, jak netto długich handlowców są 15% niższe niż w zeszłym tygodniu. Dowiedz się, jak handlować z sentymentu dzięki naszemu przewodniku po sentymentu klienta IG.

—Napisane przez Jeremy Wagner, CEWA-M

Dyskutować na tym rynku z Jeremy w poniedziałek w USA otwarcia Bell webinarium.

Śledź na Twitterze @JWagnerFXTrader.

Dołącz do listy dystrybucyjnej Jeremy’ego.

Słuchaj 6:30 do 11:00 minut znak w poniedziałek webinarium nagrywanie usłyszeć i zobaczyć opis wzoru trójkąta Dow Jones powyżej.

EURUSD ma strzelać do 1,1268… śledzić ten link, aby sprawdzić, czy jesteśmy tam jeszcze na wysokim EURUSD.