Dow Jones

Dow Jones Industrial Average (DJIA) nie może po drodze w poniedziałek w szczelinie wyższe i zakończył wtorek na niskich na dzień. Wcześniej zidentyfikowaliśmy strefę cenową 21 471 jako obszar, w którym DJIA może stać się nieswojo i zacząć się poprawiać. Ceny przewyższały ten poziom wczoraj, ale zmagają się trzymać tych ostatnich wzwyż.

Jednym z objawów korekty zbliża się nasz indeks siły względnej (RSI). Ten oscylator znajduje się w dolnej części wykresu jest rozbieżne. To znaczy, podczas gdy cena robi wyższy wysoki, RSI nie przewyższa jego 1 marca wysokie. Jest to sygnał niedźwiedzi.

Model Elliott Wave byliśmy po sugeruje tendencję wyższą od 19 kwietnia, 2017 może być licznik trendu Bounce, (b) fala w płaskiej korekty (patrz obraz wyidealizowany poniżej). To sugeruje całkowite retracement z 19 kwietnia trendu. Znak ostrzegawczy, że korekta jest w toku obejmują wypełnienie luki utworzonej od poniedziałku otwarte (w pobliżu 21 384). Dodatkowo, nakładające się 26 kwietnia wysoki 21 072 uszczelnienia 19 kwietnia do 19 czerwca trend jako ruch trzech fal, który jest niedźwiedzi.

Dolna linia, poprzednia Prognoza dla DJIA nadal utrzymuje takie, że jesteśmy przewidywanie korekty w kierunku 20 440 i ewentualnie tak niskie, jak 19 750.

Chcesz nauczyć się handlować z Elliott Wave? Zacznij od początkującego i zaawansowanego przewodnika Elliott Wave.

Idealized mieszkanie i DJIA-20 czerwca 2017

—Napisane przez Jeremy Wagner, CEWA-M

Dyskutować na tym rynku i innych z oko w kierunku fali Elliott w seminarium Jeremy ‘s US Opening Bell w poniedziałki.

Śledź na Twitterze @JWagnerFXTrader.

Dołącz do listy dystrybucyjnej Jeremy’ego.

Czy GBP/USD wyrzeźbić Top dla 2017? Zobacz, jak model Elliott Wave prognozuje spadek przed wyborami do Wielkiej Brytanii w czerwcu 8.

USD/CAD Elliott Wave obraz oznacza ciągłe osłabienie w czasie. Śledź nasze ciągi USDCAD Elliott Wave raporty prognozowania słabości w parze.

EUR/USD został handlowy na boki. Wydaliśmy analityk okazja, aby kupić DIP na EUR/USD.