Dow Jones

Po 10 kolejnych dniach wyższych zamyka Dow Jones Industrial Average uderzył w płozy przez 2 dni. Wzór fali Elliott sugeruje stałą korekcję niższe w kierunku 20000-20400.

Wydaje się, DJIA może właśnie zakończył trzecią falę wyżej. W kategoriach Elliott Wave, trzecie fale wydają się być najdłuższym i najsilniejszym z pięciu impulsów fali. Sugeruje to, że mięso z ruchu wyżej w DJIA może być za nami.

Dlaczego inwestorzy tracą pieniądze? Oto największy błąd, który mamy zbadane.

Dow Jones Industrial Average spada na drugi dzień z rzędu

Jedna wskazówka, że wskazówki korekty jest zbliża się rozbieżność RSI. DJIA została rzeźba wyższych WZW, podczas gdy względny wskaźnik siły (RSI na dole wykresu) rejestruje niższe WZT. Świadczy to o męczącym trendzie i sugeruje, że obecna fala traci tempo.

Jeśli ta liczba fal jest poprawna, to czwarta korekta fali mogła się zacząć. To jest wspólne dla czwartej fale prześledzić 38% długości trzeciej fali… że obliczenie jest w pobliżu 20 223.

Ponadto, czwarte fale tendencję do odtworzyć powrót do czwartej fali w mniejszym stopniu. W przypadku DJIA, że fala jest korekta marzec-kwiecień 2017. Dlatego też, to sugeruje, że retracement może skorygować z powrotem do 20371-21200.

Dolna linia, korekta do 20 000-20 400, a nawet niższe poziomy byłyby normalne pod obecnym wzorem fali. Przedsiębiorcy dzień może być w stanie znaleźć zbywalne możliwości na krótką stronę, ale nie zapominajmy, że tendencja jest nadal wskazał wyżej. Lepszą strategią byłoby zobaczyć, jak zachowuje się cena, jeśli to sprawia, że w dół do strefy wsparcia.

Chcesz nauczyć się handlować z Elliott Wave? Zacznij od początkującego i zaawansowanego przewodnika Elliott Wave.

Dow Jones Industrial Average spada na drugi dzień z rzędu

—Napisane przez Jeremy Wagner, CEWA-M

Jeśli są Państwo zainteresowani bardziej dogłębne badania wzorców impulsu, które DJIA jest w, oglądać ten jednogodzinnym nagrywanie webinarium specjalnie na impulsy wzorców (rejestracja wymagane).

Dyskutować na tym rynku i innych z oko w kierunku fali Elliott w seminarium Jeremy ‘s US Opening Bell w poniedziałki.