Dow Jones

-Przewidywanie kontynuacji ruchu w kierunku 18 575 i 19 700

Dow Jones Industrial Average kontynuował swoje zwycięskie sposoby z 7 z ostatnich 9 sesji handlowych zamknięcia wyższych. Dzisiejsze działanie jest gotowy do otwarcia wyższych, jak również Futures są wskazując na około 0,4% zysku. W weekend, rządząca partia Japonii zabezpieczone wystarczającej liczby miejsc, które otwiera drzwi dla rządu, aby uruchomić środki bodźu fiskalnego. Jen japoński został sprzedaży off twarde, jak również (USD/JPY wyższy), co wskazuje na ryzyko nastroju.

Dodatkowo, zmiana w pozycji PM dla Wielkiej Brytanii zamyka drzwi na jednym kawałku niepewności. Rynki mogą zacząć zajmować się następnym rozdziałem dramatu Brexit. Oczekiwania na podwyżkę stóp procentowych z Fed nadal są wyciszony z tylko 30% prawdopodobieństwo podwyżka kursu w grudniu 2016. To jest napędzając pozytywne ryzyko nastrojów dla akcji.

Byliśmy podkreślając w ciągu ostatnich 2 tygodni, jak wzorce techniczne dla US30, CFD, który śledzi DJIA, jest uparty. Przerwa wyżej powyżej 18 167 nie aktywować silny uparty perspektywy, jak się wydaje jesteśmy w 3rd Wave wyższe w kategoriach Elliott Wave. Trzecie fale wydają się być najdłuższe i najsilniejsze. Jeśli jest to rzeczywiście wzór (i nigdy nie wiemy na pewno, aż po fale są zakończone), to znacznie wyższe ceny są do przodu.

Istnieje kilka relacji Wave, że będziemy mieć oko na opór. Pierwszy z nich to 18 575. Jeśli ceny mają trudny czas naciskając powyżej tego poziomu, to musimy być ostrożni dla silniejszych dipów.

Następny poziom zmierzonej rezystancji wchodzi w grę w pobliżu 19 700. Spodziewamy się większych zmagań odbywających się w pobliżu, jeśli DJIA nadal rośnie z aktualnych cen.

Ryzyko natychmiastowego zwyżkowy widok może być umieszczony w pobliżu 27 czerwca niskie 17 060. Krótka stronniczość może być aktywowana w pobliżu 15 503.