Dow Jones

-Korekta techniczna do 18 167 obszaru nie może być wykluczona i byłaby normalna w kontekście tego trendu

Dow Jones Industrial Average kontynuuje konsolidację w pobliżu ostatnich wszych czasów. Jak stwierdzono we wtorek, wydaje się, że korekta techniczna, która przewiduje się płytkie.

Fed nie był w stanie obudzić uczestników rynku, głównie dlatego, że nie przedstawiła nic nowego. Fed Futures nadal sugerują o 48% szans na podwyżkę kursu w grudniu 2016, który jest niewiele przeniósł się z czytania przed wczorajszym ogłoszeniu kursu.

We wtorek, wyróżniliśmy 2 poziomy, które mogą oferować wsparcie, jeśli ceny nadal dryfować niższe. W US30, CFD, który śledzi DJIA, ruch niższy do 18 365 (19 maja 2015) lub 18 167 (20 kwietnia) nie można wykluczyć.

Wykres przygotowany przez Jeremy Wagner

Wtorek po południu, DJIA nie spadnie do 18 387, który jest tuż powyżej pierwszego poziomu. Późniejsze odbicie wyższe od wtorku było słabe, podczas gdy brak tempa. Sugeruje to, że ceny mogą nadal dryfować niższe i rzeczywiście dotknąć 18 365 lub 18 167.

Z punktu widzenia sentyment, liczba krótkich handlowców są 10% poniżej poziomu w zeszłym tygodniu, podczas gdy liczba tęsknot są 23% powyżej w zeszłym tygodniu. To przesunięto SSI nieco bardziej pozytywne i teraz siedzi na-6,4. SSI jest Contrarian rodzaj wskaźnika tak, że gdy przesuwa pozytywne, szukać cen do kąpieli. (Dowiedz się, jak handlować z SSI tutaj).

Choć krótki termin perspektywy wydaje się nudne, średnioterminowe perspektywy pozostaje uparty w kierunku 19 700. Jeśli tempo cen zaczyna kopać w dół do 17 800, to będziemy ponownie rozważyć wyższe wzorce prawdopodobieństwa. W krótkim okresie, skupimy się na niższych poziomach 18 365 lub 18 167 kupić DIP.

Dzień handlowców dla DJIA może śledzić Grid Sight index (GSI) dla huśtawki tempa śróddziennego. GSI jest duży wskaźnik danych, który analizuje miliony punktów cenowych i tysiące składników trendu w czasie rzeczywistym, aby określić, jak wiele historycznych wzorców dopasować do aktualnej akcji cenowej. Wyniki pokazują, jak poprzednie wzorce zachowywał, choć wyniki w przeszłości nie wskazuje przyszłych wyników.

Sprawdź US30 na ‘m 3 ‘ lub ‘m 5 ‘ przez GSI tutaj.

Interesują Cię perspektywy długoterminowe dla akcji?

Powodzenia!