Dow Jones

Punkty mówienia

-Dow Jones Industrial Average (DJIA) spadł w kierunku strefy wsparcia w pobliżu 17 300

-Obraz techniczny DJIA pozostaje uparty na razie

-Biorąc pod uwagę zakup DIP powyżej 16 500 w void sprzedaży programu

W następstwie głosowania Brexit wzywając Wielką Brytanię do opuszczenia UE, globalne akcje pozostają chwiejne, ponieważ niepewność przenika rynek. Choć Politycy europejscy sortuje, jak sprawić, by rozwód się wydarzyło, rynek pozostawia się zastanowić, jak niechlujny może być i co szkielety mogą ukrywać się w szafie. Jednym z takich szkieletów może być strach przed przymusową sprzedażą wynikający z inwestorów programu dostosowujących się do zwiększonej zmienności. Zazwyczaj, jak zmienność wzrasta, rozmiary handlu spadek znaczenia algos może pare powrotem ich obecnej pozycji. Ta przymusowa sprzedaż kontynuuje cykl zwiększonej zmienności. Choć nie wiemy, czy zmienność będzie kontynuowana, jest to ryzyko, że należy pamiętać.

Podczas nawigowania na lotnym rynku, należy pamiętać, że dźwignia na handlu przesuje ruchy rynków. Apelujemy o niskie kwoty dźwigni lub bez dźwigni w ogóle w tych środowiskach. (Przeczytaj więcej o skutkach dźwigni w naszych cechach udanych badań handlowców.)

Przed głosowaniem w zeszłym tygodniu rozważaliśmy krótką pozycję na kolejnych rajdach z początkowym celem w kierunku 17 300. US30, CFD, który śledzi DJIA, siedzi w strefie 17 300 z aktualnym nadrukiem 17 250 jak piszemy. Więc, co jest dalej?

W takich czasach, ważne jest, aby zrobić krok wstecz i najlepiej jak to możliwe, wytrzeć nazwę z wykresu i zobaczyć, jakie wzorce techniczne mogą ewoluować. Jako przedsiębiorcy, z natury przynoszą stronniczość, w jakim kierunku uważamy, US30 “powinien” iść w oparciu o to, jak przetworzyliśmy komunikację, co oznacza Brexit. Dlatego musimy zneutralizować jak najwięcej naszych uprzedzeń, jak to możliwe.

Jak patrzymy na obraz techniczny dla US30, jedna rzecz wystaje. Jesteśmy tylko kilka punktów off all-czas highs. W rzeczywistości, od 11 lutego 2016 niskie do piątku w pobliżu, US30 nie wycofał 38% z poprzedniego trendu wzrostowego, który jest dość płytkie. Mogę docenić, jak będzie w głosowaniu, inwestorzy spodziewali się “Bremain” i akcje mogły być oferty w górę. Jednak zaskakujące wyniki Brexit tylko odkleić kilka punktów procentowych i obraz techniczny pozostaje uparty na razie.

Argumenty techniczne dla byków:

-Cena pozostaje powyżej 200 dzień prosta średnia ruchoma

-Cena wycofała się mniej niż 38% z 11 lutego do 20 kwietnia trend w górę

-Ruch niższe od 20 kwietnia wydaje się być 3 Wave korekty (oznaczony a-b-c) sugerując, że tendencja jest jeszcze wyższa

Podsumowując, te następne kilka dni pomogą ustawić nastrój. Technicznie, obraz jest nadal uparty. W związku z tym, nieważne programu sprzedaży obsługuje kupowanie na niższych poziomach. Jednak, jeśli program sprzedaży kopnięć, że sprzedaż może iskra kolejną zmienność rundy.

Holding powyżej 11 lutego niskie 15 503 jest krytyczne dla uparty perspektywy. Poniżej 16 070 zacznie wykazywać pęknięcia w uparty Fundacji. Poniżej 16 070 może być sygnałem wczesnego ostrzegania nawet głębszych strat najbliższych. W przeciwnym razie Rozważ zakup dipów powyżej 16 500.