Dow Jones

-Poniżej 17 800 będzie zmusić nas do ponownego rozważenia wyższych wzorców technicznych prawdopodobieństwa

W naszym poprzednim sprawozdaniu, skomentowaliśmy, jak niski poziom zmienności generalnie prowadzą do podwyższonych poziomów zmienności. Zwiększone poziomy zmienności zazwyczaj nie są idealne dla DJIA. Dobrze

Choć ceny mają wciśnięty do górnych granic zakresu handlu wczoraj i nadal naciskać przerwę na nowe wszeże czasu, musimy być świadomi, że rynek nadal w handlu w niskiej zmienności mody. W związku z tym, ten rynek jest zakres związany, który przesuwa kursy w kierunku fałszywych Break wyższy i potencjalne dryfować niższe. US30, CFD, który śledzi DJIA, może handlować w kierunku 17 800 i uparty perspektywy jest nadal nienaruszone.

Średnioterminowe perspektywy pozostaje wyższe ceny, jak byliśmy uparty DJIA od 29 czerwca w kierunku 19 700. W związku z tym, będziemy oczekiwać niższych poziomach do pozycji w kierunku wyższych cen, tak aby wygenerować lepsze ryzyko nagroda stosunek.

Wykres przygotowany przez Jeremy Wagner

Pozytywny stosunek ryzyka do nagrody był jedną z cech odkryliśmy podczas badania zachowań handlowych. Okazało się, że przedsiębiorcy, którzy wdrożyły pozytywny stosunek ryzyka do nagrody były bardziej prawdopodobne, aby być opłacalne niż ich odpowiedniki, którzy wdrożyły negatywne ryzyko nagroda stosunek. Dobrą wiadomością jest to, że jako przedsiębiorca, masz pełną kontrolę nad ustaleniem ryzyka do nagrody stosunek.

Po określeniu ryzyka, szukać potencjału zysku co najmniej dwa razy, że odległość od ryzyka. Przyznaję, wyzwanie będzie musiał stawić czoła podczas handlu w ten sposób jest to, że może skończyć się z więcej utraty transakcji niż wygrywając transakcji. Jednak Chciałbym zachęcić do zrobienia matematyki i określić dla siebie, że nadal można się mylić 60% czasu i nadal rozwijać swoje konto.

Dowiedz się więcej o współczynnikach ryzyka do nagradzania w naszych cechach udanych badań handlowców (strony 3-9).

Interesują Cię perspektywy długoterminowe dla akcji?

Powodzenia!