Dow Jones

-18 300 to kolejny poziom wsparcia do oglądania

Fed przewodnicząca Janet Yellen rozmawia możliwość września jest spotkanie na żywo, sugerując podwyżkę kursu jest możliwe wcześniej niż później. Jeśli tak się stanie, logika będzie dyktować, że wycieczka może stać się wiatr głowy dla DJIA, który był dlaczego widzieliśmy zapasów sprzedać nieco w piątek.

Biorąc krok wstecz, Fed Futures Funduszu są ceny w szansę podwyżkę kursu na 42% na 21 września spotkanie, które jest najwyższe kursy w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Sugeruje to, że rynki pracowali przez ryzyko Brexit i martwić i wychodzi z drugiej strony OK. To nie powinno być zaskoczeniem, jak podkreślił potencjał uparty i wzorców 3 dni roboczych po głosowaniu Brexit został obsady, w dniu 29 czerwca.

Dodatkowo, z wyborów prezydenckich w USA zaledwie 2 miesiące od, dlaczego jest Fed pojawiające się w pośpiechu, aby podnieść stawki? Muszę się zastanawiać, czy jest to więcej mówić niż działania na wrzesień, który otwiera drzwi dla kursu wycieczka rozczarowanie 21 września.

Wykres przygotowany przez Jeremy Wagner

Z technicznego punktu widzenia, ceny nie załamały się poniżej równego pomiaru fali i poza niebieskim kanałem cenowym. Dlatego możemy zobaczyć kolejną kroplę w kierunku 18 300. Jednak średnioterminowe wzorce wzrostowe pozostają, ponieważ wydaje się to być korekta techniczna. W związku z tym, jesteśmy przewidywania tych dipów do kupienia na ewentualne push wyżej w kierunku 19 700.

W rzeczywistości, tak długo, jak ceny pozostają powyżej 17 800, możemy szukać wsparcia do formularza na ewentualne przerwy wyżej w kierunku 19 700. Poniżej 17 800 nie negować tych uparty możliwości, ale nie zaczynają otwierać drzwi do bardziej natychmiastowego terminu niedźwiedzi scenariuszy.

Dolna linia, nie pozwól, hałas w pobliżu terminu odwracać uwagę od wzorców średnioterminowych. Z średnioterminowe wzorce sugerujące wyższe ceny, użyj dipów do pozycji do uparty stronie i ustanowić lepsze ryzyko do nagrody współczynniki.

Interesują Cię perspektywy długoterminowe dla akcji?

Powodzenia!