Dow Jones

-Jest to krótszy termin perspektywy dla DJIA;

Z Deutsche Bank dominujące wiadomości finansowe, obawy o niewypłacalność są spooking inwestorów. Problemem jest to, że jeśli DB nadal Falter, jak to wpływa na inne instytucje finansowe lub główne przedsiębiorstwa ulicy? W tej chwili, to jest więcej pytań niż odpowiedzi, dlatego główne rynki kapitałowe, takie jak Dow Jones Industrial Average został handlu ciężkie.

Sugerowane czytanie: Dolar amerykański dołączyć Jen Rally jako Deutsche Bank Sours sentyment

W ciągu ostatnich 2 tygodni, DJIA została konsolidacja w ścisłej zakres obrotu tuż powyżej 7-miesięcznej linii trendu (nie pokazano). Niemożność DJIA odbijać i złamać wyżej tego wsparcia trendu ma mnie zaniepokojony, że przerwa w dół może być w kolejce. Chociaż wsparcie techniczne nie złamał jeszcze, gdy rynek nie reaguje na długiej linii trendu stałego, przeciwne mogą siły mogą być zbyt wiele do “niedźwiedzia” (pun przeznaczone).

Po sprawdzeniu krótszego czasu w ramce wykresu, ruch poniżej 18 077 może być sygnałem wczesnego ostrzegania dla dalszych strat, ponieważ ceny byłyby poza tym niebieskim kanałem trendu. Kontynuacja przerwy poniżej 17 903 będzie sygnalizować dodatkowe straty są prawdopodobne. Jeśli ceny nie rozkładają się, weźmiemy pod uwagę niższe poziomy, aby ostatecznie kupić DIP. Jeśli tak się stanie, będziemy dostrajać ceny później, ale na razie ogólny obszar zakupu DIP jest w pobliżu 17 000.

Do góry, mamy 22 września wysoki 18 450, ponieważ stanowi to górny koniec zakresu. Jeśli ceny poruszają się powyżej, to otwiera drzwi do nowych highs wsz-czas.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, co krótszy termin tempo wygląda jak DJIA zbliża się albo 18 450 lub 17 903, Sprawdź nasz indeks GridSight. (Zmień ustawienie wykresu z “EUR/USD” na “US30” na “M5” lub “M10”.) GSI jest wskaźnikiem Big Data, który analizuje, co przeszłość wzorców i jak mają historycznie rozwiniętych.