Dow Jones

Punkty mówienia

-Dow Jones Industrial Average (DJIA) zamyka się na cały czas wysoki ponownie wczoraj

-Fed stopa wędrówki oczekiwań teraz w pobliżu podobnego poziomu na grudzień 2016 jak były przed głosowanie Brexit

-Przewidywanie ewentualnego zerwania wyżej w kierunku 19700-20000 choć DIP do 18 167 nie można wykluczyć pierwszy

Dow Jones Industrial Average dołączona na innym zbliżona do wszystkich czasów wzloty wczoraj. Codzienne ruchy stały się mniej ekstremalne w ciągu ostatniego tygodnia, ponieważ rynek jest trawienie jego zyski w pobliżu zmierzonej relacji fali. Jedną rzeczą zauważyć dziś rano jest to, że stopy Fed oczekiwań wędrówki zostały pełzanie wyższe. Co jest interesujące dla mnie jest to, że Fed Futures Funduszu jest wycena w 45% prawdopodobieństwo wędrówki w grudniu 2016, który jest prawie takie samo prawdopodobieństwo, jak 1 miesiąc temu przed głosowanie Brexit został obsady.

Tak więc w ubiegłym miesiącu, głosowanie Brytyjki do wyjścia UE, świat wzdycha w oczekiwaniu na upadek następnie oddycha westchnieniem ulgi i Fed Fund Futures są z powrotem do pre-Brexit poziomów głosowania. Podjęte w izolacji, Fed Futures Funduszu sugerują, że nic naprawdę się zmieniło. Do stopnia, że jest poprawna. Choć przewiduje się, że wyjście z UE w Wielkiej Brytanii odbędzie się, Artykuł 50, który jest formalną pracą, nie został jeszcze złożony i nie oczekuje się, że zostanie złożony przed końcem 2016.

W związku z tym akcje oddychać westchnieniem ulgi jako formalnego wyjścia Wielkiej Brytanii z UE nie oczekuje się postępu w krótkim okresie pozwalając przedsiębiorcom skupić się na czymś innym. W rezultacie, będziemy prawdopodobnie zobaczyć walkę w centralnych bankierów między dodaniem bodźca w oczekiwaniu na Boogey-Man w szafie w porównaniu do przyklejania się do danych, które pokazuje rosnącą gospodarkę.

Z technicznego punktu widzenia, poziomy zidentyfikowane wczoraj w US30, CFD, który śledzi DJIA, są nadal ważne. W końcu są przewidywania sensowne przerwy wyżej w kierunku 19 700, choć DIP w kierunku 18 167 pierwszy nie można wykluczyć.

Sugerowane czytanie: wszystkie highs czas są ciężka praca

Sentyment, mierzona przez SSI (na zdjęciu powyżej), nadal pokazuje około 90% sprzedawców detalicznych umieszczonych krótko, jak zostały one w większości lipca. Zazwyczaj, sentyment (SSI) jest Contrarian wskaźnik i sugeruje, że więcej zyski idą do US30. (Dowiedz się więcej o handlu z SSI tutaj.)

W międzyczasie, a ponieważ jesteśmy w pobliżu zmierzonej fali relacji na 18 575, handlowców śróddziennych może być zainteresowany w sprawdzeniu Grid Sight index, aby pomóc w określeniu zmian tempa śróddziennego. Sprawdź US30 na ‘m 3 ‘ lub ‘m 5 ‘ przez GSI tutaj.

Sugerowana lektura: Dow Jones Industrial Average stemple powrót po Brexit upadku

Interesują Cię perspektywy długoterminowe dla akcji? 

Czy Twoje przegrywające transakcje osłoni wygranej transakcji? Dowiedz się więcej o psychologii za to, dlaczego może się to wydarzyło w naszych cechach udanych badań handlowców.