Dow Jones

Punkty mówienia

-Dow Jones Industrial Average (DJIA) kontynuuje konsolidację w pobliżu wsze

-Korekta techniczna do 18 167 obszaru nie może być wykluczona i byłaby normalna w kontekście tego trendu

-Przewidywanie ewentualnego zerwania wyżej w kierunku 19 700

Dow Jones Industrial Average kontynuuje konsolidację swoich ostatnich highs czasu. Ta konsolidacja wydaje się być korekta techniczna, która przewiduje się płytkie.

Choć kolejna korekta 2 pkt nie można wykluczyć, sprzedać, że z tego rodzaju po prostu napędza ceny z powrotem do poprzedniego poziomu oporu. Ci przedsiębiorcy zaznajomieni z analizą techniczną wiedzą, że stary opór, gdy złamany, staje się nowym wsparciem. W związku z tym, byłoby całkiem normalne, aby zobaczyć US30, CFD, który śledzi DJIA, przenieść niższe do 18 365 (19 maja 2015) lub 18 167 (20 kwietnia wysokie). Poziomy te mogą następnie wspierać odbicie i kontynuację trendu byka.

Wykres przygotowany przez Jeremy Wagner

Średnioterminowe, obraz techniczny jest nadal uparty dla US30. Jesteśmy przewidywania ewentualnego przerwy w zeszłym tygodniu wysoki na ruch w kierunku 19 700. Jeśli ceny zaczynają kopać poniżej 17 800, to musimy wziąć pod uwagę wyższy wzorzec prawdopodobieństwa.

Dzień handlowców dla DJIA może śledzić Grid Sight index (GSI) dla huśtawki tempa śróddziennego. GSI jest duży wskaźnik danych, który analizuje miliony punktów cenowych i tysiące składników trendu w czasie rzeczywistym, aby określić, jak wiele historycznych wzorców dopasować do aktualnej akcji cenowej. Wyniki pokazują, jak poprzednie wzorce zachowywał, choć wyniki w przeszłości nie wskazuje przyszłych wyników.

Sprawdź US30 na ‘m 3 ‘ lub ‘m 5 ‘ przez GSI tutaj.

Powodzenia!