Dow Jones

Punkty mówienia

-Dow Jones hit cel nisko z 16 780 wczoraj

-Późniejsze odbicie wyższe wydaje się korekcyjne, poszukaj innego DIP do 16 780 lub niższe

-Ryzyko zdarzenia w piątek rano za pośrednictwem raportu USA Non-Farm wypłaty prawdopodobnie tworzy zmienność jutro

Dow Jones Industrial Average hit niski wczoraj z 16 763. My podkreślił wczoraj, że zachowanie cen około 16 780 pomoże zapewnić jasność do dojrzałości trendu wzrostowego. Ceny następnie odbił się ciężko wyższy, który pozostawia drzwi otwarte dla jeszcze wyższych cen w dół drogi.

Jednak krótszy termin US30, CFD, który śledzi Dow Jones Industrial Average, siedzi na punkt przegięcia, gdzie wyższy ruch prawdopodobieństwa jest z powrotem w kierunku 16 780. W związku z tym, przedsiębiorca śróddzienny może rozważyć zwarcie przy użyciu wzloty overnight jako ryzyko.

Dow Jones (ticker: US30) ceny mogą przesunąć w kierunku 16 780

Mamy studiował zachowanie handlowców i znalazłem ten mały uszczypnąć na ryzyko do nagrody współczynniki zwiększyły pulę przedsiębiorców, którzy zyskali zyski z 17% do 53%. Dowiedz się więcej o tym uszczypnąć na stronach 7-9 cech udanych handlowców Guide. Należy pamiętać, że uszczypnąć podczas oceny US30 (mieszkańcy poza Stanami Zjednoczonymi mogą handlować tym CFD poprzez FXCM.)

Jutro rano, amerykański raport płac Non-Farm zostanie zwolniony, więc przewidzieć pewną zmienność w godzinach porannych. W rezultacie, jeśli mamy szczęście na tyle, aby wziąć zyski na 16 780, to nazywamy to dzień. W przeciwnym razie, chcę być płaskie na koniec dziś, niezależnie od handlu P/L. Ryzyko do nagrody nie jest w stanie wytrzymać whippiły z NFP jutro prasowa.