Dow Jones

Punkty mówienia

-Dow Jones Industrial Average (DJIA) zakończył tydzień w pobliżu niskich tygodniowych

-Użyj poniedziałek wysokie (18 358) i niskie (17 994) do oznaczenia off kluczowych poziomach w celu określenia trendu krótkoterminowego

-Jest to krótszy termin perspektywy dla DJIA;

Po otwarciu w zeszłym tygodniu silny, Dow Jones Industrial Average zakończył tydzień na piętach. Poprzednio, zidentyfikowaliśmy ostatni poniedziałek handlu zakres jako krótszy termin definiujący zakres i nie ma istotnej zmiany do tej prognozy. Handel do końca tygodnia przebywał w poniedziałek 12 września wysokie i niskie. Wyraźnie DJIA konsolidacja po 9 września sprzedać, jak to czeka na zakończenie środowej decyzji FOMC kursu.

Kontrakty terminowe na Fundusz Fed są cenami w 20% szansa na podwyżkę kursu w środę. W związku z tym, 80% spodziewać się nie wycieczka i ruch niespodzianka jest, jeśli Fed podnosi stawki. Jeśli z jakiegoś powodu, Fed decyduje się na podwyżkę stóp, że wzrost stóp prawdopodobnie Slam giełdzie. Choć wycieczka nie jest oczekiwany w tym tygodniu, rynek jest nadal pozostawiając drzwi otwarte na podwyżkę kursu do końca 2016 jako prawdopodobieństwo dla grudnia 2016 wycieczka jest 55%. W rezultacie, zapasy mają wybory prezydenckie w USA i ewentualnie podwyżkę kursu do poruszania się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

W międzyczasie, zakres handlu poniedziałek ma kluczowe znaczenie, aby pomóc nam określić następny trend w pobliżu terminu. Byłbym zaskoczony, aby zobaczyć ten zakres przerwy przed ogłoszenie Fed w środę. Jednak, gdy zakres w końcu nie złamać, poszukaj dodatkowych po drodze w cenie w kierunku przerwy.

W związku z tym, przerwa powyżej poniedziałek wysokie 18 358 otwiera drzwi do wszystkich czasów wzloty 18 668. Z drugiej strony, jeśli 12 września niskie 17 994 jest uszkodzony, to oznacza, że 7 miesięcy niebieski linii trendu nie może dłużej trzymać się cen. Przerwa poniżej linii trendu otwiera drzwi do następu w dół w kierunku 17 000.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, co krótszy termin tempo wygląda jak DJIA zbliża się albo 18 358 lub 17 994, Sprawdź nasz indeks GridSight. (Zmień ustawienie wykresu z “EUR/USD” na “US30” na “M5” lub “M10”.)

Dowiedz się, w jaki sposób dźwignia wpływa na rentowność w stosunku ryzyka do nagrody wpływa na wyniki handlu na stronach 3-9 naszych cech udanych badań traderów.