Jaką opinię ma TradeAllCrypto wśród klientów?

Na podstawie wielu dobrych opinii o TradeAllCrypto można wywnioskować, że firma jest godną zaufania, rzetelną oraz efektywną platformą, jednakże chciałem sam przeanalizować działalność spółki, ponieważ pojawiały się również negatywne opinie o brokerze TradeAllCrypto. Szczegółowo przeszukałem oficjalną stronę oraz wiele for internetowych dotyczących inwestowania, aby ukazać całokształt firmy, który okazał się być pozytywny na podstawie zebranych informacji o TradeAllCrypto zawartych między innymi na oficjalnej stronie brokera.

Firma cieszy się wieloma przychylnymi opiniami wśród swoich klientów, którzy bardzo doceniają pomoc oferowaną przez spółkę. Zachwalane są również dostępne narzędzia inwestycyjne, szybkość realizacji zamówienia, wpłat oraz wypłat. Zarówno możliwość bezpośredniego kontaktu z analitykiem finansowym odgrywa dużą rolę w pozytywnym odbiorze spółki. 

Oferowana przez TradeAllCrypto aplikacja mobilna otrzymuje pozytywne recenzje na stronie Google Play i jej ocena wynosi 3,5 gwiazdki wraz z ponad 250 opiniami. 

Najważniejsze informacje o TradeAllCrypto

Omawiany broker chwali się pięcioletnim doświadczeniem na rynku wymiany kryptowalut. Należy zaznaczyć, że jest to dynamicznie rozwijająca się platforma, co potwierdza fakt, że aż 150 000 inwestorów zaufało TradeAllCrypto oraz 170 000 000 transakcji zostało przeprowadzonych od czasu powstania firmy. 

Obraz zawierający jasne, stół, znak Opis wygenerowany automatycznie

Broker oferuje klientom wiele różnych korzyści, takich jak:

 • program szkoleniowy dopasowany do inwestora,
 • efektywny proces wypłat,
 • wiadomości rynkowe,
 • dostęp do materiałów analitycznych oraz szkoleniowych,
 • bonus powitalny zależny od wybranego rodzaju konta,
 • kontakt z analitykiem finansowym firmy.

Dla osób nieposiadających doświadczenia w inwestowaniu, pomocną informacją o TradeAllCrypto będzie z pewnością fakt, że firma wyciąga pomocną dłoń do początkujących inwestorów i umożliwia im zapoznanie się z platformą, a więc wstępny przewodnik po stronie. Oprócz strony internetowej usługi brokera oferowane są również w aplikacji mobilnej XCritical, która jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem operacyjnym Android (Google Play) oraz iOS (App Store).

W zależności od wniesionego depozytu klient zostanie zakwalifikowany do jednej z 5 kategorii:

 • Start
 • Silver
 • Gold 
 • Platinum
 • VIP

Ważną informacją o brokerze TradeAllCrypto jest to, że minimalny wkład wynosi 250 USD, dzięki czemu zostaniemy zakwalifikowani do grupy Start, gdzie dostaniemy również bonus powitalny wynoszący do 50% depozytu. Progi przechodzenia z jednej do drugiej grupy są różne. W celu stania się członkiem VIP należy posiadać wkład wynoszący więcej niż 100,001 USD. Jednakże, dzięki takiej sumie klient czerpie wiele korzyści z tego tytułu, takich jak: bonus powitalny do 150%, osobisty analityk finansowy, który jest na życzenie klienta w każdej chwili i może pomóc nam określić strategie inwestycyjną, kwartalny/roczny plan inwestycyjny, narzędzia VIP do transakcji, które nie są dostępne w żadnym innym pakiecie. 

Do informacji o TradeAllCrypto warto dodać, że spółka pielęgnuje kontakt z klientem poprzez np. informowanie go o zmianach w godzinach handlu na wypadek np. Święta Bankowego w Wielkiej Brytanii lub Świąt Bożego Narodzenia. Na platformie możemy również znaleźć kalendarz ekonomiczny, który rejestruje wszelkie wydarzenia na świecie mające wpływ na rynek walutowy Forex oraz tabelę spreadów.

Czy TradeAllCrypto to oszuści?

Na forach internetowych można znaleźć również nieprzychylne opinie o TradeAllcrypto. Na YouTube został założony nawet specjalny kanał krytykujący TradeAllCrypto, jednakże jest to mało wiarygodne źródło, ponieważ wielu użytkowników komentujących opublikowane treści można potraktować jako trolle, które udzielają się pod każdym filmikiem i na innych stronach internetowych, aby krytykować działalność platformy. Dodatkowym aspektem negującym ten kanał jest to, że nie zostało opublikowanych wiele materiałów – zaledwie 6 filmików, które zostały wrzucone w 2019 roku, a od tamtego czasu nie pojawiło się nic na kanale. 

Na innych portalach inwestycyjnych, gdzie inwestorzy wygłaszają swoje opinie o TradeAllCrypto, można zauważyć kilka jednogwiazdkowych recenzji, ale występują one, ponieważ ludzie narzekają na utratę pieniędzy z powodu swojej nieudanej strategii inwestycyjnej. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że broker sam chwali się bardzo dużą bazą inwestorów – 150 000 (!), co zdecydowanie wzbudza zaufanie i powinno ograniczyć głosy dotyczące oszukiwania przez TradeAllCrypto.

Jak TradeAllCrypto radzi sobie z oszustami na platformie?

Firma jasno potępia jakiekolwiek próby oszustwa, dlatego wprowadziła szereg innowacji, które mają zminimalizować prawdopodobieństwa wystąpienia jakiegokolwiek przestępstwa. Na oficjalnej stronie brokera możemy znaleźć informacje dotyczące polityki przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy, co zostało opisane poniżej. Oczywistym jest, że każdy klient musi potwierdzić swoją tożsamość, aby móc zacząć inwestować na rynku kryptowalut. Z tego powodu inwestor jest zobowiązany do przedstawienia skanu dowodu tożsamości, źródła pochodzenia środków finansowych oraz skanu kart płatniczych wykorzystanych do wniesienia depozytu. Są to czynności zgodne z polityką KYC (Know Your Client), którą stosują platformy brokerskie. 

Wszystkie czynności wykonywane przez brokera są w trosce o klientów, więc należy zrozumieć dokładność dotyczącą bezpieczeństwa w działaniach firmy, żeby nie pojawiali się żadni oszuści na TradeAllCrypto.

Czy system wypłat TradeAllCrypto jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo wypłat jest stawiane jako priorytet dla firmy, która przeciwdziała praniu brudnych pieniędzy, dlatego spółka zastrzega sobie prawo do zaakceptowania wypłaty środków w dowolnej oraz rozsądnej według niej formie. Jednakże, jest to tylko pewna ewentualność, więc osoby posiadające czyste intencje nie powinny się martwić o sposób wypłaty u TradeAllCrypto, ponieważ broker dostarcza pieniądze w jak możliwie najszybszy sposób. 

Trzeba zaznaczyć, że istnieje minimalna kwota wypłaty wynosząca zaledwie 50 USD. Należy jednak pamiętać, że w przypadku przeprowadzenia mniej niż 5 transakcji, podczas wypłaty zostanie pobrana 5% prowizja od wypłacanych środków. W zależności od rodzaju konta twoja wypłata będzie realizowana w innym tempie. Dla klientów typu Start według warunków standardowych, a dla inwestorów typu VIP (najwyższy standard) z największym priorytetem. Środki zostaną zwrócone na wskazana przy wpłacie konto. 

Osobiście nie znalazłem żadnych negatywnych komentarzy na dotyczących sposobu wypłat u TradeAllCrypto na forach internetowych, więc można pozytywnie ocenić sposób wypłat biorąc pod uwagę wszystkie omówione aspekty. 

Ryzyko podejmują Państwo na własną odpowiedzialność. Wszelkie niejasności należy rozwiązywać z platformą brokerską, ponieważ twórca artykułu nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Jesteście Państwo proszeni o dokładne zapoznanie się z ofertą brokera przed założeniem konta.