Dow Jones

Punkty mówienia

-Dow Jones Industrial Average (DJIA) handluje na boki i kończy się w pobliżu środy blisko, który był post Fed minut

-DJIA Aktualny wzorzec korygujący zjedzony wystarczająco dużo czasu na zbywalne niskiej do formy

-Follow Dow Jones sentyment do potwierdzenia przenosi się do strefy wsparcia lub podział linii trendu

Po miękkim zamknięciu w środę (dzień Fed minut zostały wydane), Dow Jones handluje na boki, mimo jastrzębi ton przez Fed. DJIA handluje w ciasnym zakresie od i zakończył tydzień na 17 500. Wydaje się to być kontynuacją spokojnego na rynku odpowiedzi na jastrzębi Tone Fed. Choć Fed Futures fundusze są ceny w większym prawdopodobieństwie podwyżkę kursu w okresie letnim, w porównaniu do tygodnia temu, odpowiednie prawdopodobieństwa są nadal mniej niż 50%.

Dlatego rynki nadal nie w pełni kupił w tempie podwyżki w ciągu najbliższych 9 tygodni, które jest ograniczenie wszelkich znaczących sprzedać na chwilę. W ten piątek 27 maja, Fed przewodnicząca Janet Yellen trzyma się podium, jak wiele uszu będzie słuchać zmiany tonu lub wskazanie, że czerwiec lub lipiec wycieczka może stać się bardziej rozpowszechnione.

Zaczęliśmy rozmawiać 6 maja o korekcie niższe w US30, CFD, który śledzi DJIA, przy czym ta Korekta jest prawdopodobne, aby żuć czas więcej niż cena. Struktura techniczna akcji cenowej od 20 kwietnia wysoki jest naprawczych z nakładających się 3 fale porusza się niżej.

Dobrą wiadomością o takiej strukturze jest to, że jego rezolucja wskazuje na wyższe ceny, co jest zgodne z obecnym niedowierzaniem na rynku letniej podwyżce kursu. Jesteśmy teraz około 5 tygodni do korekty, która rozpoczęła się 20 kwietnia, więc jest to możliwe formy handlu dno w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Omówiliśmy w przeszłości, jak obraz techniczny wydaje się malować dryf niższe ceny w strefie wsparcia 2, który jest w pobliżu 16900-17144. Będziemy szukać cen do mielenia niższe i zobaczyć, jak ceny reagują w tej strefie wsparcia.

Na razie, cierpliwość jest kluczem, podczas gdy patrzymy na sygnał kupna w wyżej wymienionych strefy wsparcia. Jeśli ceny przebić się powyżej purpurowej linii oporu, to będziemy ponownie rozważyć prawdopodobieństwo zbywalne niskiego bytu w miejscu. Uparty przedsiębiorca może uznać długą pozycję na przerwie linii fioletowej tendencji, jak to wskazuje na krótszy termin zmiany nastroju rynku.

Dow Jones Industrial Average w ciasnym zakresie post Fed minut

Jeśli chodzi o nastroje, spekulacyjnych wskaźnik nastrojów pokazuje liczbę pozycji krótkich i długich pozycji zostały rozpraszające w ciągu ostatniego tygodnia. Na bok korekty w cenie, zmniejszone zainteresowanie w handlu pokazuje handlowców są coraz wstrząśnąć z ich pozycji, które jest co korekta zamierza zrobić. Jeśli zaczniemy widzieć krótkich handlowców ponownie wprowadzić obraz, zwłaszcza jeśli cena jest w strefie wsparcia 2 lub na łamanie fioletowej linii trendu na wykresie cenowym, to może być orientacyjne zbywalne niska jest pod ręką.

Dowiedz się więcej o spekulatywnym indeksie nastrojów w tym 5-minutowym filmie.

Powyżej jest krótszy termin prognozy dla Dow Jones.